درباره ما 

من صنم ولی زاده متولد آبان ۱۳۶۳ هستم.

تحصیلات لیسانسم‌ ادبیات انگلیسی (English Literature) خوندم و از اونجایی که پدرم آرشیتکت بودن و همیشه علاقه به دیزاین داشتم2 سال معماری داخلی (interior design )خوندم و بعد تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل به انگلیس برم. 

سال ۱۳۸۸ (2009) رفتم لندن.

فوق لیسانس در رشته بازرگانی و بازاریابی بین المللی گرفتم (M.A international business and marketing ) از دانشگاه London Metropolitan.

سال 2013 برگشتم ایران و چند سالی زبان انگلیسی درس دادم و مدیر بازرگانی خارجی چند شرکت بودم که صادرات بین ال مللی داشتند. 

از اونجایی که من همیشه عاشق هنر بودم و همیشه دوست داشتم بیزنسی داشته باشم که به هنر ربط داشته باشه و البته استعداد، علاقهو پشتکار باعث شد که به طرف طراحی و ساخت دست زیورآلات (accessories) کشیده بشم. 

سال ۱۳۹۵ شروع به آموزش دیدن ساخت و طراحی زیورآلات و جواهرات کردم و کم کم عاشق این کار شدم و از هر چیزی که با دستهای خودم میساختم بسیار لذت میبردم. با شرکت در گالری ها و شو روم ها و ایونت های مختلف تصمیم گرفتم به طور جدی به این بیزنس ادامه بدم و دوره های زیادی برای ساخت جواهرات دستساز گذروندم. 

آذر ماه ۱۳۹۹ وب سایت Sanamjewelry را‌ تاسیس کردم تا بطور حرفه‌ای و international بتوانم هنر زیورآلات و جواهرات دستسازایرانی را در اختیار دوستان قرار بدهم. 

تلاش من بر این هست که هنر دست ایرانی را به همه دنیا نشان بدهم و امیدوارم خداوند همینطور که همیشه عشق بی پایان به من داشتهمن را در این راه کمک کند تا با توانایی و اراده محکم قدم بردارم تا به اهدافم برسم. 

ممنون هستم که وقت گذاشتید و در باره من خوندید. 

صنم ولی زاده 

دی ماه ۱۳۹۹   December 2020 

 

 

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  تماس

  تلفن : 09129733010

  ایمیل : admin@sanamjewelry.com

  آدرس : ولنجک ، بلوار دانشجو ، خیابان گلستان

  درباره ما

  سال ۱۳۹۵ شروع به آموزش دیدن ساخت و طراحی زیورآلات و جواهرات کردم و کم کم عاشق این کار شدم و از هر چیزی که با دستهای خودم میساختم بسیار لذت میبردم. با شرکت در گالری ها و شو روم ها و ایونت های مختلف تصمیم گرفتم به طور جدی به اینبیزنس ادامه بدم و دوره های زیادی برای ساخت جواهرات دستساز گذروندم.

  تلاش من بر این هست که هنر دست ایرانی را به همه دنیا نشان بدهم و امیدوارم خداوند همینطور که همیشه عشق بی پایان به من داشتهتو این راه کمک کنه تا با توانایی و اراده محکم قدم بردارم تا به اهدافم برسم.

  تماس

  تلفن : 09129733010

  ایمیل : admin@sanamjewelry.com

  آدرس : ولنجک ، بلوار دانشجو ، میدان گلریزان

  ورود

  بستن (Esc)

  Scroll To Top